До друзів на Тріфон Зарізан

12 лютого 2022

ВІЛЬНИМ МАНДРІВНИКАМ, ЗАКОХАНИМ І ГУРМАНАМ: ДО ДРУЗІВ  НА  ТРІФОН ЗАРІЗАН

Найтепліше і найвеселіше свято зими-Трифон ЗАРІЗАН ходить по Бессарабії “в обіймах” з Днем закоханих. Їх зустрічають яскраво, весело, під мажорні пісні-танці і радісну музику народних музик. Частування на кожному подвір’ї:  бессарабське вино ллється рікою. У нас є унікальна можливість взяти участь в обрядах і театралізованих виставах, масочном параді Кукерів і символічної підрізування лози під традиційне побажання: “нехай урожай буде багатим, а будинок – повна чаша”

Програма туру:
06:20 Збір групи
06: 30 Виїзд з технічною зупинкою за маршрутом.
10: 30 Прибуття в … а ось і не в Болград! Побалуємо вас заради свята та-аки-им ексклюзивом! У найбільшому болгарському селі України, на хазяйському подвір’ї, як і належить у свято Трифона, проведемо першу символічну обрізку винограду під цілком реальний стаканчик “червоного”, та ще якого! А потім буде те, що в цей день побачите (і причепурити, і сфоткаєте!) тільки ви: унікальну колекцію автентичних народних костюмів болгар, гагаузів, албанців, здавна проживають в цьому краї. Всі костюми та аксесуари просто безцінні! Саме в них багато десятиліть тому красувалися місцеві красені і красуні!
12:00-12: 30 Відкриття фестивалю і вибори царя-Трифона в Болграді.
12: 30-14: 00 відвідування фестивальної локації наших друзів з виноробні “Villa Tinta”. Обряд підрізування виноградної лози, Дегустація вин і частування від господарів.
14: 30 Святкова програма та фестивальний ярмарок у Палаці культури Болграда. За погодженням з Оргкомітетом фестивалю тут можна буде скуштувати і купити: Каварму гарячу і холодну, сармалі, мамалигу, бринзу овечу, національну випічку, бессарабські спеції, консервації-соління, вино і гарячий глінтвейн. З 15: 00-16: 00 Вистава КУКЕРІВ! Разом з ватагою КУКЕРІВ (ряджених в страхітливих масках) будемо проганяти зиму і злих духів, закликати весну і Новий родючий рік. Чим голосніше дзвін кукерських бубонців, наші хлопки і підбадьорюючі вигуки, тим краще. І ми не підведемо! При від’їзді о 16:00 о 20:00 орієнтовний час повернення до Одеси

Вартість туру 1350 грн.

Включені всі заходи та трансфери за програмою, страховка, Супровід.
Буде можливість придбати делікатесні продукти і вина за цінами виробників.