Послуги

Продаж турів

Наша компанія з легкістю організує Ваш відпочинок. З огляду на всі побажання клієнта, ми знайдемо тур для кожного туриста. Пляжні курорти, культурні канікули в Європі або екзотична поїздка в Азію - яким буде відпочинок в цьому році, вирішувати вам. Турботи про пошук і підбір турів довірте досвідченим професіоналам.

Авіаквитки

Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси, в одну і обидві сторони, а так само можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо найвигідніший для вас маршрут і забронюємо квитки за мінімальними тарифами хоч в бізнес-клас, хоч на супердешевий рейс ultra low cost, обираючи між різними туроператорами.

Візова підтримка

Кожна поїздка за кордон несе за собою безліч невеликих клопотів. До них відноситься збір різних документів, відвідування посольств, оформлення і отримання віз. Процес оформлення може бути складним, тому краще всього довірити це питання досвідченим професіоналам та насолоджуватись відпустою Вашої мрії.

Страхування

Туристичне страхування - не просто папір «для галочки» на вимогу посольств. Медична допомога за кордоном може бути досить дорогою і незапланованої тратою. Однак при наявності поліса страхування, ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу в рамках обраної страхової програми.