Про агентство

Дозвольте нам представити вам нашу компанію.

Туристична Компанія «НАВІГАТОР» була заснована в 1998 році.

В даний час у нас працює команда професіоналів, готових швидко та точно відповідати на всі запити та піклуватися про кожну деталь роботи клієнта. Ми досить сильні, щоб використовувати нашу купівельну спроможність для переговорів про спеціальні тарифи та умовах з готелями, транспортними компаніями, ресторанами та іншими постачальниками в Україні та Центральній Європі. З іншого боку, розмір нашої компанії дозволяє нам контролювати кожен аспект запропонованих нами програм.

Ми професійні, дружелюбні та гнучкі в нашому підході та сподіваємося надати найкращий досвід у Європі та у всьому світі.

Наша мета полягає не в тому, щоб обмежувати нашу пропозицію звичайними туристичними  послугами.

Ми організуємо програми, які поєднують туризм із конкретними інтересами такими як: мистецтво, архітектура, музика, культура, політика тощо.

Ми пропонуємо не тільки широкий вибір готелів від 2-3* до елегантних сучасних 5*, але також надаємо можливість у певні періоди відпочивати у дорогих готелях по спеціальним, акційним цінам або супер-дешево у бюджетних. Кількість авіаперельотів з Одеси та Києва дозволяє формувати тури будь-якої тривалості за бажанням туристів.

Наш девіз: щирий інтерес та високий рівень обслуговування.

Високі технології туризму для нас – не мрія, а реальність. Впроваджені розробки дозволяють керувати великими обсягами інформації, чітко відстежувати кожного туриста та значно скорочувати процес бронювання-підтвердження.

Чекаємо на Вас в офісах Туристичної Компанії Навігатор для допомоги у здійсненні мрії про подорожі та далекі країни!

Працюємо для Вас

Ми пропонуємо

Пошук турів

Наша компанія з легкістю організує Ваш відпочинок

Авіаквитки

Є можливість скласти Ваш маршрут з пересадкою

Візи

Краще всього довірити це питання професіоналам

Страхування

Ви отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці

Відгуки

Спасибі за відмінний відпочинок в Єгипті! З вашим агентством подорожуємо вдруге. Особливо хотілося б відзначити роботу нашого менеджера Ірини. Нам підібрала чудовий готель, надала всю необхідну інформацію.

Андрій Вольовий
Андрій ВольовийЄгипет

Відпочивали з чоловіком в Іспанії. Готель за свої гроші просто чудовий. Ми самі з Полтави і порадувало, що ні з оплатою ні з документами ніяких проблем не виникло. Окремо хочу виділити Анну, яка допомагала нам з вибором туру.

Олена Кравченко
Олена КравченкоІспанія
Менеджери

Наша команда

Галина Олексіївна
Галина Олексіївна
+38 067 484 89 89
Андрій Кривоніс
Андрій Кривоніс
+38 067 189 28 54
Наталія Ромас
Наталія Ромас
+38 067 189 28 54
Владислав Бурко
Владислав Бурко
+38 067 189 28 54